Ozvučenie


Pri našich akciách používame zariadenia od svetových výrobcov Electrovoice, Mackie, DBX, Crown, Lexicon, Sabine, Yamaha, MOTU, ZOOM, Tascam, AKG, Shure, Audiotechnica.

Srdcom ozvučovacieho systému je digitálny mixážny pult Mackie TT24, ktorý ponúka 56 vstupných kanálov, 8 stereo podskupín, 8 kanálov na odposluch, 4 efektové cesty a mnoho ďalších užitočných funkcií. Prenos signálov z pódia k mixážnemu pultu zabezpečuje digitálny systém MAMBA NewtorkSound, ktorý prevedie analógový signál na digitálny priamo na pódiu. Digitalizovaný signál putuje káblom LAN cat5 až k mixážnemu pultu bez degradácie kvality, ku ktorej dochádzalo pri klasických multikábloch. Digitalizovaný signál je možné pre potreby nahrávania alebo TV prenosov odbočiť ešte pred vstupom do mixážneho pultu.

Na pódiu štandardne poskytujeme štyri monitorové cesty, v ktorých sú zaradené špičkové procesory značky SABINE. Ich úlohou je zvýšenie odolnosti voči spätnej väzbe (6-15 dB) a prípadná ekvalizácia a kompresia. V prípade potreby vieme ponúknuť 8 monitorových ciest. 

Signál k zosilovačom značky Crown prechádza procesormi DBX, ktoré dokážu signál analyzovať, equalizovať, deliť, a po kanáloch komprimovať a oneskorovať. Ako meniče elektrického signálu na akustický sme sa rozhodli používať reproduktory Electrovoice pre ich kvalitnú reprodukciu a vysokú účinnosť. Samozrejmosťou je možnosť zavesenia reproduktorov.

Ďalej ponúkame realizáciu viacstopového záznamu priamo na koncerte s následnou možnosťou post - spracovania (mixáž, mastering...)